O NÁS

Naše společnost vyrábí pod značkou RANLAX dílenské mýdlo, čistící a odmašťovací prostředky, čističi odpadů a čistič na trouby a grily.

Dílenské mýdlo RANLAX s obsahem neabrasivních polymerů a vysokým obsahem ochranných složek pro zvláčnění, zjemnění a proti vysoušení nezpůsobuje ostré smirkování pokožky jako běžné mycí pasty. Odstraní i silné a zažrané nečistoty. Zanechá pokožku vláčnou a nevysušenou s příjemnou citronovou vůní.

Lze použít bezpečně na suché i mokré ruce. Nezpůsobuje ucpávání odpadů.        

Je vhodné pro použití zejména v autoservisech, opravárenských dílnách, tiskárnách, strojovnách, kovozpracujících podnicích, dopravních firmách, na železnici, v hutích, v ocelárnách, v potravinářském průmyslu, v zemědělství a samozřejmě také v domácnostech, stejně tak jako ostatní produkty nabízené na těchto stránkách.

Detailní informace o složení a způsobu použití najdete u konkrétního produktu.

Snažíme se každou došlou objednávku expedovat do 24 hodin. Objednávky zasíláme přepravní službou IN-TIME, v případě málo rozměrných a lehčích balíčků lze poslat i Zásilkovnou či Českou poštou.

Pokud máte jakékoliv otázky, můžete nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně. Rádi Vám poradíme a doporučíme to nejlepší řešení s produkty RANLAX.

 

ruce     motor     podlaha2     trouba     okno, sklo2     koberec