O nás

Naše společnost vyrábí pod značkou RANLAX dílenské mýdlo, čistící a odmašťovací prostředky, čistič odpadů a čistič na trouby a grily.

Tekuté dílenské mýdlo RANLAX je ekologicky odbouratelné mýdlo dle normy OECD. Je vyrobeno originální recepturou, s obsahem neabrasivních polymerů a vysokým obsahem ochranných složek pro zvláčnění, zjemnění a proti působení vysoušení pokožky.

Lze použít bezpečně na suché i mokré ruce. Nezpůsobuje ucpávání odpadů.        

Je vhodné pro použití zejména v autoservisech, opravárenských dílnách, tiskárnách, strojovnách, kovozpracujících podnicích, dopravních firmách, na železnici, v hutích, v ocelárnách, v potravinářském průmyslu, v zemědělství a samozřejmě také v domácnostech, stejně tak jako ostatní produkty nabízené na těchto stránkách.

Detailní informace o složení a způsobu použití najdete u konkrétního produktu.

Snažíme se každou došlou objednávku expedovat do 24 hodin. Objednávky zasíláme přepravní službou WE/DO (IN-TIME), v případě málo rozměrných a lehčích balíčků lze poslat i Zásilkovnou či Českou poštou.

Pokud máte jakékoliv otázky, můžete nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně. Rádi Vám poradíme a doporučíme to nejlepší řešení s produkty RANLAX.

 

ruce     motor     podlaha2     trouba     okno, sklo2     koberec